Важливо

За півроку на Кіровоградщині працевлаштували понад 10 тисяч безробітних

За сприяння служби зайнятості у поточному році на Кіровоградщині працевлаштували майже 10,4 тис. безробітних громадян. Рівень працевлаштування безробітних становив 33,5%.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ОДА.

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців, на працівників сфери торгівлі і послуг, на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин та на кваліфікованих робітників з інструментом.

Станом на 1 серпня 2018 року в центрах зайнятості області було зареєстровано майже 12,2 тис. безробітних громадян, з яких 60,8% складали жінки, 33,7% – молодь віком до 35 років, 42,3% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-липні 2018 року статус безробітного мали майже 31 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в липні 1,6 тис. осіб.

Також було працевлаштовано майже 4 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості. Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 6,5 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 21%. Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 4,2 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 13,5%.

Станом на 1 серпня кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 3,3 тис. од. У середньому на одну вакансію претендувало 4 особи: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувала 1 особа, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 3 особи, серед фахівців – 4 особи, працівників торгівлі та сфери послуг – 6 осіб, серед технічних службовців – 8 осіб, серед кваліфікованих робітників сільського господарства – 12 осіб.

Станом на 1 серпня 8,1 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,7% (січень-березень 2017 року) до 12,6% (січень-березень 2018 року) економічно активного населення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар