Кропивницька влада планує закупити у лізинг 10 тролейбусів з автономним ходом

Гібридний тролейбус 43303А Vitovt Max Duo у Рівному / © autocentre.ua

У Кропивницькому планують випустити на маршрути тролейбуси з автономним ходом. Придбати сучасний економний пасажирський електротранспорт планують у лізинг.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради Кропивницького.

Робочу нараду з питання придбання сучасного електротранспорту провів міський голова Андрій Райкович сьогодні, 1 серпня.

У зустрічі взяли участь профільний заступник міського голови Олександр Мосін, начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун, генеральний директор ТОВ “Торговий дім “ЛІТАН” Олег Сухов та представники банківських установ.

Метою зустрічі стало обговорення перспективи придбання містом 10-ти тролейбусів з автономним ходом повної комплектації у лізінг. Саме тому міський голова звернувся до банків розробити відповідну комерційну пропозицію. Андрій Райкович зауважив, що така лізінгова програма має бути складена на термін не більше, ніж на два роки і діяти на вигідних для міста умовах.

“Міська влада Кропивницького має можливість закупити п’ять сучасних якісних тролейбусів з автономною тягою, які відповідають усім світовим стандартам”, – відзначив Андрій Райкович. – “Але якщо банк нам запропонує вигідні умови придбання транспорту у лізінг, які дадуть можливість придбати десять таких тролейбусів, ми готові до співпраці”.

Очільник міста запевнив, що міська рада готова виконати усі лізінгові зобов’язання протягом терміну, який визначить банк. А також звернувся з проханням якнайшвидше надати пропозиції для вивчення їх профільними фахівцями міської ради.

Нагадаємо,  ТОВ “Торговий Дім “ЛІТАН” уже має історію крупних торговельних операцій із КП “Електротранс”. У 2017 році кропивницьке комунальне підприємство за 69 млн 579 тис. 900 грн придбало у цієї фірми 20 нових великогабаритних автобусів МАЗ 103 486, а у березні 2018 року ТОВ “Торговий Дім “ЛІТАН” виграло тендер і продало у Кропивницький ще 10 автобусів середньої пасажиромісткості. На торгах була визначена їхня вартість – 34 млн 770 тис. грн, але згодом “Електротрансу” вдалося зекономити і придбати ці автобуси за 32 млн 700 тис. грн.
За інформацією журналістів-розслідувачів проекту “Наші гроші”, один із власників ТОВ “Торговий Дім “ЛІТАН” Дмитро Науменко є також одним із власників ТОВ “Дуотранс”, яке наприкінці 2016 року виграло тендер на поставку 20-ти нових тролейбусів у Кропивницький.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар