Важливо

Кіровоградщина серед областей-лідерів по ремонту доріг державного значення

Під час урядової наради прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що наразі понад 50% проектів дорожнього будівництва, запланованих на поточний рік, виконано або на завершальній стадії було розглянуто питання дорожнього будівництва і розвитку дорожнього господарства. Кіровоградщина серед областей, які найкраще справляються із поставленими завданнями по ремонту доріг.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ОДА.

Він наголосив, що будівельна машина “йде повним ходом”, але потрібно проаналізувати, що використано, і перерозподілити кошти на проекти, де потрібні додаткові ресурси.

“Більше половини планів вже виконано. Але в різних регіонах по різному ця робота виконується. Я поставив чіткі завдання: темпи (будівництва) треба пришвидшувати, а кошти використовувати ефективно й раціонально, – сказав Володимир Гройсман. – Ми робимо перевірки, будуть аудити по завершенню об’єктів. Далі – у вересні – будемо розуміти, хто впорався з завданнями, хто ні. Всім дам оцінку, хто, маючи ресурси, не зміг організувати роботу”.

Учасники наради наголошували, що в регіональному розрізі найкраще із поставленим завданням справляються Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська та Хмельницька області, де відсоток виконання робіт перевищує 80%. У Чернівецькій та Сумській області ситуація найгірша.

Читайте також: Протягом 5 років Кропивницький з’єднають якісними дорогами з іншими обласними центрами

Довідково:

Цього року на ремонт доріг виділене рекордне фінансування – понад 45 млрд грн. Державна субвенція на проекти будівництва доріг місцевого значення склала 11,53 млрд грн. Обсяг фінансування заходів з підвищення безпеки доріг сягнув 2,6 млрд грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар