Важливо

Відсьогодні кропивничани платитимуть 5 грн за проїзд у маршрутках

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Відсьогодні, 17 липня, у Кропивницькому зросла вартість проїзду у маршрутних таксі. Містянам доведеться викладати 5 грн за один проїзд у маршрутці.

Про це Першій електронній газеті повідомив начальник управління транспорту та зв’язку міськради Олександр Вергун.

За словами очільника транспортної галузі міста, рішення виконавчого комітету про підвищення вартості проїзду вже вступило у законну силу. А вчора, 16 липня, між управлінням транспорту та перевізниками уклали додаткові угоди.

Відтак, починаючи з вівторка, 17 липня, вартість проїзду у маршрутних таксі Кропивницького складатиме 5 грн. Виняток становить лише маршрут №130 – гранична вартість проїзду у ньому зросла із 4 до 4,50 грн.

Нагадаємо, 10 липня, члени виконавчого комітету міськради Кропивницького погодили рішення про підвищення граничної вартості разового проїзду одного пасажира у міських маршрутних таксі.

Також міський голова Андрій Райкович повідомив під час засідання виконкому, що збирається “відпустити” ціни на перевезення пасажирів у місті. Цей проект рішення уже готуються до публікації.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар