Важливо

У Кропивницькому проведуть службове розслідування щодо збору коштів у 11-й школі

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© svetlovodsk.com.ua

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович розпорядився провести службове розслідування щодо збору коштів із батьків учнів колишньої 11-ї школи, нині – НВК Кіровоградський колегіум.

Про це очільник міста заявив сьогодні, 16 липня, під час апаратної наради у міськраді, повідомляє Перша електронна газета.

За словами Андрія Райковича, під час чергування на “гарячій” лінії до нього звернулися батьки учнів 11-ї школи, які розповіли, що з них збирають кошти. Усього планували зібрати 37 тис. грн.

Міський голова надзвичайно обурився цим. За його інформацією, цього року на НВК Кіровоградський колегіум усього виділили 1,1 млн грн. А загалом, на освітню галузь міста – 960 млн грн.

Андрій Райкович наголосив, що не допустить такого свавілля і дав розпорядження провести службове розслідування стосовно факту вимагання грошей із батьків.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар