Важливо

У Кропивницькому відзначили нацгвардійців до Дня Конституції

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому у військовій частині №3011 Національної гвардії України відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України. Військовослужбовців привітали зі святом і вручили їм обласні відзнаки.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту Кіровоградської облради.

За особисту мужність і героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі і незламність духу та з нагоди Дня Конституції України голова обласної ради Олександр Чорноіваненко вручив обласну відзнаку «За мужність і відвагу» нацгвардійцям:

  • прапорщику Близнецю Руслану Вікторовичу;
  • старшому лейтенанту Дубовику Ярославу Васильовичу;
  • старшому прапорщику Кудряченку Олександру Миколайовичу;
  • старшому сержанту Ткаченку Андрію Анатолійовичу.

Також цінним подарунком Кіровоградської обласної ради відзначено офіцера з ОГП стрілецького батальйону Канчука Володимира Миколайовича.

Учасники заходу вшанували пам’ять полковника Павла Сніцара, який у 2014 році загинув у ході проведення антитерористичної операції, покладанням квітів до Алеї Слави.

© oblrada.kirovograd.ua
© oblrada.kirovograd.ua
© oblrada.kirovograd.ua
© oblrada.kirovograd.ua
© oblrada.kirovograd.ua
Поширити:

Залишити коментар:

коментар