У Кропивницькому запрошують на показ фільму та обговорення проблеми порушення прав дітей

кадр із фільму "Лізо, ходи додому"

Завтра, 18 травня, у Кропивницькому відбудеться показ документального фільму “Лізо, ходи додому!”. Після перегляду стрічки глядачі матимуть змогу обговорити проблему порушення прав дітей з експертами.

Показ фільму відбудеться у клубі Креативний ІТ-простір KOWO за адресою пров. Василівський, 10. Початок – о 19.00.

“Не дивлячись на те, що на дворі 2018 рік, права дитини лишаються однією з найбільш важливою темою в суспільстві. Багато хто вважає, що знає, що таке права дитини й обов’язки батьків, але продовжує порушувати ці права. У кіно порушується дуже важлива тема, але з романтичного дитячого погляду.

На минулих фільмах ми навчились, що таке право на невтручання в сімейне життя. Але що робити коли в сімейному життя порушуються права дитини?
Після перегляду на Вас чекає обговорення фільму з експертами”, – повідомляють організатори заходу ФРІ DOCU/Клуб Кропивницький.

Маленька Ліза постійно кудись тікає. Її життя похмуре й жорстоке, тому вона шукає прихистку в природи, де в неї свій світ – там панують ігри, музика й магія. В дівчинки настільки багата уява, що вона примудряється переживати нескінченні запої батьків. Найбільш приголомшливим у цьому фільмі є те, що він дозволяє усвідомити жах ситуації, але не піддатися темряві гнітючих подій на екрані. У стрічці немає спроб подати якийсь соціологічний зріз – це радше результат бажання якомога правдивіше зафіксувати дорослий світ крізь незіпсутість дитячого сприйняття. Подібно до ранніх фільмів Лінн Ремзі, ця робота стала однією із найпрекрасніших творів про дитинство.

Режисерка фільму “Лізо, ходи додому!” Оксана Бурая народилась у Вільнюсі 1972 року. Диплом бакалавра акторської майстерності здобула 1997 року. Того ж року розпочала післядипломне навчання у Литовській академії музики й театру. Диплом магістра кіно- й телережисури вона отримала 2003 року.

© docudays.org.ua
Поширити:

Залишити коментар:

коментар