Важливо

Першачки Кіровоградщини одними з останніх отримають безкоштовні набори LEGO

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
© Food4Brains

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич розповіла, що безкоштовні набори LEGO для першокласників Нової української школи завозитимуть у 4 етапи. Першачки з Кіровоградщини отримають набори на 3-му та 4-му етапах (грудень 2018-го – квітень 2019-го).

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт Нової української школи.

Набори завозитимуть у 4 етапи:

  • На першому етапі (червень 2018 року) у Київ завезуть набори “Шість цеглинок”, які всі українські школи отримають до 1 вересня. Також на цьому етапі завезуть набори LEGO Play Box для Вінницької, Житомирської, Київської (в тому числі Києва), Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.
  • На другому етапі (вересень 2018 року) набори LEGO Play Box отримають перші класи в Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Чернівецькій та Хмельницькій областях.
  • На третьому та четвертому етапах (грудень 2018-го – квітень 2019-го) наборами LEGO Play Box забезпечать школи у Кіровоградській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській та Полтавській областях.

Нагадаємо, МОН очікує, що ці набори допоможуть впроваджувати ігрові методи навчання в освітній процес.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар