Працівники міськради назбирали 8 машин сміття у парку Космонавтів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© kr-rada.gov.ua

Сьогодні, 28 квітня, працівники міської ради Кропивницького завершили прибирання торішнього листя і очищення території від порослі та сухостою однієї із зелених зон відпочинку обласного центру – парку Космонавтів. Загалом назбирали і вивезли 8 машин сміття.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією сайту міськради.

За інформацією головного спеціаліста відділу будівництва та благоустрою головного управління житлово-комунального господарства міської ради Івана Мунтяна, участь у суботнику взяло 150 осіб – керівники та спеціалісти відділів та управлінь міської ради.

До прибирання парку також було залучено 11 одиниць техніки: навантажувачі, самоскиди та трактори, які надали комунальні підприємства та підрядні організації міста. З території парку було вивезено 8 машин сміття.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар