У Кропивницькому демонтують пункт прийому металобрухту та низку МАФів

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Учора, 13 квітня, у міській раді Кропивницького відбулось чергове засідання комісії з демонтажу тимчасових споруд. Під час засідання комісія вирішила прибрати низку МАФів та пункт прийому металобрухту.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

МАФи на вул. Полтавській / © Андрій Максюта

Порядок денний засідання складався із 11 питань, але керівник Спеціалізованої інспекції Андрій Максюта запропонував членам комісії розглянути ще кілька пропозицій щодо демонтажу незаконно встановлених споруд, які були виявлені інспекторами під час рейдів. Зокрема, мова йшла про гараж — пункт прийому металобрухту по вулиці Сергія Гришина та МАФи по вулиці Полтавській, які були встановленні незаконно. Члени комісії одноголосно підтримали пропозицію керівника Спецінспекції та проголосували за демонтаж даних споруд.

Окрім того на засідання був запрошений підприємець, який, отримавши паспорт прив’язки на облаштування МАФа розміром 20 м², порушив умови і почав споруджувати приміщення розміром 30 м². Власник споруди запевнив членів комісії, що приведе її розміри у відповідність до вказаних у дозвільних документах. Заслухавши пояснення підприємця, комісія прийняла рішення про демонтаж даного об’єкта. Проте, якщо власник тимчасової споруди виконає умови комісії і зменшить розміри споруди, на наступному засіданні комісія скасує рішення про демонтаж.

Загалом під час засідання комісія прийняла рішення про демонтаж 13 тимчасових споруд.

Читайте також: Як на вул. Попова добровільно-примусово демонтували незаконний кіоск

Поширити:

Залишити коментар:

коментар