Важливо

Директор НАБУ Артем Ситник поспілкувався із кропивницькими активістами

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 26 березня, директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник відвідав Кропивницький. Він зустрівся зі студентами Центральноукраїнського національного технічного університету, а також поспілкувався із громадськими активістами.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Артем Ситник зазначив, що не міг не приїхати особисто у Кропивницький, адже він є уродженцем нашої області і близько 8-ми років працював у обласному центрі.

Далі головний антикорупціонер України відразу перейшов до запитань від активістів.

На прохання організаторів зустрічі ми не будемо передавати зміст розмови, адже для максимальної відкритості у спілкуванні з громадським активом пресу попросили не висвітлювати деталі зустрічі.

Нагадаємо, Артем Ситник очолив НАБУ у 2015 році. Головний борець з корупцією є уродженцем Кіровоградщини – народився 19 серпня 1979 р. у смт Компаніївка Кіровоградської області.

Читайте також:

29527069_1646768465398796_299237723_o

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*