Важливо

Ще 5 зупинок громадського транспорту у Кропивницькому офіційно стали комунальною власністю

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Дві нові зупинки громадського транспорту на вул. Великій Пермській

Члени виконавчого комітету міськради Кропивницького затвердили акт з приймання-передачі на баланс 5-ти зупинок громадського транспорту. Таким чином, за утримання цих зупинок відтепер відповідатиме комунальне підприємство “Універсал 2005”.

Таке рішення ухвалив виконком міськради, сьогодні, 13 лютого, повідомляє Перша електронна газета.

Ці зупиночні навіси були побудовані у 2017 році. Після відповідної процедури інвентаризації цих 5-ти зупинок їх передали на обслуговування та утримання КП “Універсал 2005”.

Свого “господаря” знайшли такі зупинки громадського транспорту:

Screenshot_2

Нагадаємо, у вересні цього року на баланс КП “Універсал 2005” також передали 20 зупинок громадського транспорту.

Окрім того, сьогодні члени виконкому започаткували процес передачі на баланс КП “Універсал 2005” ще однієї зупинки громадського транспорту  – “Хлібозавод” по вул. Великій Пермській за напрямком з центру міста.

Відповідно до прийнятого рішення, була створена комісія з приймання-передачі зупинок до складу якої увійшли представники управління ЖКГ та  КП “Універсал 2005”. Після інвентаризації цієї зупинки акт приймання-передачі також винесуть на розгляд виконкому.

Нагадаємо, у грудні 2017 року на вул. Великій Пермській у Кропивницькому встановили дві нові зупинки та дорожній знак “Зупинка автобуса” загальною вартістю 82,5 тис. грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар