Кропивницького активіста, який публічно спалив проросійський банер, судитимуть пізніше

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
скріншот з відео

Сьогодні, 7 лютого, у Кіровському райсуді Кропивницького мало відбутися засідання у справі активіста, який публічно спалив проросійський банер на площі Героїв Майдану. Проте суд перенесли за клопотанням підозрюваного – його адвокат розглядає зараз іншу справу. На підтримку кропивничанина до стін суду прийшли два десятки активістів.

Інформує кореспондент Першої електронної.

Кропивничанину Дмитру Завражному інкримінують Статтю 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Дрібне хуліганство). Проте чоловік говорить, що його дії – не хуліганство, а спроба припинити прояви сепаратизму у Кропивницькому:

“Це моя справа честі. І я бився за територіальну цілісність України та з будь-якими проявами сепаратизму – навіть прихованими”, – пояснює свій вчинок Дмитро Завражний.

За словами активіста, за минулий рік від зробив два усних звернення на “гарячу лінію” СБУ і одне в електронній письмовій формі. Жодне з них не мало відповіді. Учора він написав до Управління Служби безпеки України у Кіровоградській області (на ім’я начальника), аби отримати роз’яснення, чому його попередні звернення були проігноровані. За словами активіста, його звернення стосувалися сепаратистських проявів у процесах перейменування міста.

“У нашому місті ведеться підбурювання народу щодо перейменування нашого міста в Єлисаветград, хоча це імперська назва, а так як Росія є правонаступником Російської імперії, то це пряме підігравання країні-агресору”, – додав Дмитро Завражний.

У суді також були два десятки активістів, які прийшли підтримати Дмитра Завражного. Активісти пообіцяли також прийти і на наступне засідання.

Під час засідання Дмитро Завражний подав клопотання про перенесення розгляду у зв’язку з відсутністю адвоката, який зараз знаходиться на розгляді іншої справи. Суддя задовольнив клопотання і переніс засідання на 13 лютого 14:00.

Нагадаємо, 24 серпня у Кропивницькому на площі Героїв Майдану активіст Дмитро Завражний підпалив банер з написом “Єлисаветград” Місто Святої Єлисавети”. Рекламну розтяжку він зняв з арки по вул. Миколи Левитського. (ВІДЕО)

 Володимир Дедей, Перша електронна газета

Історики: Єлисаветград названо на честь російської цариці, а не святої

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

5 коментарів до Кропивницького активіста, який публічно спалив проросійський банер, судитимуть пізніше

  1. Звісно розбудовувати країну, розвивати економіку він не збирається, безробітний. Такі можуть тільки руйнувати і палити!

  2. А коли нарешті будуть судити тих, хто виготовляє такі рашистські банери з пропагандою країни окупанта, та всіх тих замовників, що їх замовляють для розміщення, як і тих, хто все це підтримує, бо без такого підгрунтя такої вати не було би у нас і війни!!!

  3. А почему СБУ не открыло уголовное дело против тех, кто заказывал и размещал такие баннеры, чтобы и впреть неповадно было тем, кто собирается перекраивать карту Украины даже в названиях пророссийской пропаганды.

  4. Мабуть вже настав час саджати за грати саме тих рашистських провокаторів, що і досі ховають свої сепаратистськи пики за своїми банерами, підбурюючи мешканців отим імперським непотрібом, та фінансуючих такі заходи від своїх статків містечкового олігархату замість допомоги бійцям, що захищають нашу країну від такої рашистської погані на фронті.

    • До речі, це має відношення і до таких кишенькових видань того самого імперського сепаратизму, як «DOZOR» , «Centr.kr.ua», «Кіровоградська Неправда» та інші, що і досі тупо з впертою нахабністю в своїх опусах використовують в неіснуючій назві міста ім’я ката України, що вже є грубим порушенням Законодавства України про декомунізацію, і мають нести через це кримінальне покарання, на що і треба звертати увагу правоохоронним органам та СБУ.

Коментарі заборонені.