Важливо

Після 5-ти років несплати суд забрав у орендаря у держвласність 1,25 га лісу на Кіровоградщині

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© telegraf.in.ua

Знам’янською місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду про повернення державі лісової ділянки площею 1,25 га на території Крилівського лісництва Світловодського району на березі річки Дніпро.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби прокуратури Кіровоградської області.

Підставою для звернення прокуратури до суду стало те, що громадянин упродовж п’яти років систематично не сплачував орендну плату за використання лісової ділянки, не використовував її за цільовим призначенням, порушив інші умови договору.

Завдяки послідовній та обґрунтованій позиції прокуратури Світловодським міськрайонним судом задоволено позов прокуратури про зобов’язання сплатити заборгованість за використання лісової ділянки, розірвання договору на право довгострокового тимчасового користування лісами та повернення ділянки у державну власність. Зазначене рішення суду набрало законної сили.

Наразі рішення суду виконане, а вказана земельна ділянка передана державі в особі державного підприємства «Світловодське лісове господарство».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар