Важливо

Сьогодні на Кіровоградщину привезуть вакцину від кору

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© fortuna.ge

Сьогодні, 23 січня, на Кіровоградщину мають привезти 2000 доз вакцини від кору. Її розподілять по районах відповідно до запиту.

Про це Першій електронній розповів директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко.

“Сьогодні вакцина від кору має прибути в область, ми її розподілимо, завтра буде в регіонах. Дози недостатньо – тільки 2000. Але на перший час нам вистачить”, – каже Олег Рибальченко.

За інформацією, вакцину отримає дитяча обласна лікарня, яка розподілить по територіях  відповідно до запиту і пропорції. За словами Олега Рибальченка, вакцину отримають усі регіони.

“Додатково планується більше 2000 доз, але чітка дата ще невідома. Є наказ про розподіл, тож ще має бути декілька поставок”, – додає директор департаменту охорони здоров’я.

Нагадаємо, станом на 20 січня були перебої із наявністю вакцини від кору у Кіровоградській, Рівненській, Житомирській, Одеській, Івано-Франківській областях та у м. Київ. Раніше в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомляла, що в Україні з початку 2018 року на кір захворіли 1 тис. 285 дорослих та дітей.

На сьогодні у Кропивницькому підтверджено ще 2 нових випадків кору (всього з початку року в обласному центрі – 3 випадки). Серед захворілих  – двоє дорослих  та курсант Одеської військової  академії, що прибув в м. Кропивницький на канікули. Станом на 22 січня на Кіровоградщині з початку року було зареєстровано 6 вірусологічно підтверджених випадків кору, з них 4 випадки серед дітей та підлітків віком до 17 років. Майже всі випадки кору завезені з регіонів, де реєструються підвищені рівні захворюваності на кір (Одеська, Івано-Франківська, Київська області).


 Ольга Ткаченко, Перша електронна газета

Поширити:

Залишити коментар:

коментар