Важливо

Сьогодні вночі у Кропивницькому розчищали сніг

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Комунальні служби Кропивницького у ніч із 16 на 17 січня вступили у перше цьогоріч протиборство сніговій стихії. За інформацією директора КП «Універсал 2005» Віктора Панішка, снігоочисна техніка виїхала на розчистку транспортних магістралей обласного центру об 23.30.

Повідомляє сайт міськради.

– Дві бригади у складі шести одиниць техніки працювали за двома маршрутами, – відзначив Віктор Панішко. – Одна бригада прибирала спальний мікрорайон, вулиці Мурманську, Полтавську. Короленка, лісопаркову та Знам’янський виїзд із міста. Друга бригада працювала по вулиці Яновського, на Бобринецькому шляху, за маршрутами громадського транспорту № 116, № 44, № 4 та № 8.

А вже о 04.20 до роботи були залучені піскорозкидувачі, які забезпечили своєчасний виїзд на всі маршрути тролейбусів, автобусів і маршруток громадського транспорту.

Двірники всіх ЖЕО, спеціалісти КП «Благоустрій» приступили до розчистки прибудинкових територій, тротуарів та зелених зон у Кропивницькому о 07.00.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар