Важливо

У Кропивницькому вул. Генерала Родімцева залило фекаліями

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
забита каналізація на вул. Генерала Родімцева / © сторінка Андрія Максюти у соцмережі Facebook

Сьогодні, 27 грудня, на вул. Генерала Родімцева у Кропивницькому залило каналізаційними стоками. Місцеві мешканці повідомляють, що вулицею течуть фекалії і поширюється сморід.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав керівник спецінспекції міськради Андрій Максюта, повідомляє Перша електронна.

Головний спецінспектор міста також розповів, що каналізація забивається здебільшого через те, що місцеві мешканці викидають в унітаз ганчірки, памперси та побутове сміття. За його словами, у Кропивницькому всередньому доводиться ліквідовувати близько 150 засмічень каналізаційних мереж.

“Дзвонять з вулиці Генерала Родімцева. Скаржаться. Забита каналізація.. Все пливе.. Черв’яки.. Сморід.. Винять водоканал.. А насправді – люди кидають в унітази лушпиння від картоплі, гарбузиння, підгузки, ганчірки і побутове сміття!!! Потім забивається каналізація. І це не вперше тут.. А взагалі, в середньому по місту за тиждень водоканал чистить і ліквідовує по 145-150 засмічень на каналізаційних мережах!!! Дехто вважає, що унітаз – це відро для сміття. Через таких страждають інші.. На Родімцева вже виїхала аварійна бригада. Вкотре..”, – написав Андрій Максюта на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

забита каналізація на вул. Генерала Родімцева / © сторінка Андрія Максюти у соцмережі Facebook
забита каналізація на вул. Генерала Родімцева / © сторінка Андрія Максюти у соцмережі Facebook
Поширити:

Залишити коментар:

коментар