![сесія міськради райкович табалов](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/04/DSC_0762_1000x562-678x381.png)
Більшість депутатів проігнорували п’яте засідання десятої сесії міської ради Кропивницького, яке має відбутися сьогодні, 26 грудня. На останнє засідання міськради у 2017 році прийшли лише 20 обранців громади. Через відсутність кворуму міський голова оголосив перерву.
Міський голова чекав близько півгодини, щоб розпочати сесійне засідання, а коли оголосив про реєстрацію, табло показало, що у залі присутні лише 20 депутатів, а 23 – не прийшли.
Андрій Райкович декілька хвилин чекав, а потім оголосив перерву.
“Секретарю міськради доручаю провести консультації з керівниками фракцій, обдзвонити депутатів. Попередньо була домовленість, що буде більше людей”, – зазначив він.
Станом на 11:30 сесійне засідання ще не розпочалося.
Сьогодні у порядку денному засідання – земельні питання.
![](http://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/12/Screenshot_4.png)
![](http://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/12/Screenshot_6-2.png)