Кропивницькі поліцейські подарували комп’ютер у дитячий садок

Дошкільний навчальний заклад «Струмочок» знаходиться неподалік адміністративної будівлі Управління поліції області. Тож не змінюючи багаторічній традиції – лишати для малечі дарунки, поліцейські завітали в гості та передали діткам комп’ютер.

Про це Першій електронній повідомили у Секторі комунікації поліції Кіровоградської області.

Із приємною місією від усього колективу поліції дитсадок сьогодні відвідав заступник керівника обласного главку Дмитро Ткачонок. Малята з радістю зустріли гостя, і, у свою чергу, передали йому власноруч виготовлену листівку. Над нею вихованці групи «Веселка» старанно трудилися весь день напередодні свята.

“Ми щиро вітаємо діток із Миколайчиком. Нехай ростуть здоровими і щасливими. Нам дуже приємно, що ми маємо таких чудових маленьких «сусідів» – веселих і надзвичайно життєрадісних. Маємо надію, що нам вдалося подарувати їм святковий настрій. А комп’ютер буде для них не просто іграшкою, а допоможе у розвитку та навчанні”, – зазначив Дмитро Ткачонок.

Орім переданого подарунку, поліцейські також взяли на себе зобов’язання і в обслуговуванні комп’ютерної техніки. Фахівці управління інформаційної підтримки та координації поліції ГУНП постійно слідкуватимуть за програмним наповненням та його оновленням.

На завершення свята малята подякували гостям за увагу і турботу до себе та пообіцяли найближчим часом так само прийти до поліцейських на гостини вже з Різдвяним Вертепом.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар