Важливо

Близько гектара лісу на березі Дніпра у Світловодському районі забрали в орендаря

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація persha.kr.ua

Земельну ділянку площею 1,25 га, розташовану на території Крилівського лісництва Світловодського району на березі річки Дніпро, прокуратура через суд домоглася повернення державі. Протягом п’яти років орендар не платив за використання території.

Повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

За інформацією, Знам’янська місцева прокуратура у судовому порядку зобов’язала недобросовісного орендаря повернути лісову ділянку у державну власність та сплатити оренду заборгованість. 

“Так, з метою захисту інтересів держави місцева прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами про сплату заборгованості за використання вказаної лісової ділянки, розірвання договору на право довгострокового тимчасового користування лісами та повернення ділянки у державну власність. Підставою звернення прокуратури до суду стало те, що громадянин упродовж п’яти років систематично не сплачував орендну плату, не використовував її за цільовим призначенням та порушив інші умови договору. Рішенням Світловодського міськрайонного суду позицію прокуратури підтримано та позов задоволено”, – йдеться у повідомленні.

Недобросовісного лісокористувача зобов’язано сплатити заборгованість та повернуто лісову ділянку у державну власність.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Близько гектара лісу на березі Дніпра у Світловодському районі забрали в орендаря

Коментарі заборонені.