Важливо

Тіло зниклої 12-річної школярки знайшли неподалік Кропивницького

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© фото із соцмереж

Тіло 12-річної Катерини Добродій, яка зникла у п’ятницю, 8 грудня, знайшли сьогодні неподалік Кропивницького, біля однієї з баз відпочинку в селі Обознівка.

Факт виявлення тіла дівчинки підтвердили Першій електронній газеті у прес-службі поліції області.

Відомо, що тіло знайшли неподалік однієї з баз відпочинку в селі Обознівка.

Чи є на тілі дівчинки сліди насильницької смерті, у поліції не повідомили. На місце виїхали слідчі. Деталі будуть відомі згодом.

Нагадаємо, Катерина Добродій 8 грудня о 9:00 вийшла зі свого помешкання на вул. Івана Богуна і мала поїхати до школи №14 на розі вул. Київської та Вокзальної. Але до школи вона не заходила. Батьки зниклої того ж дня звернулися до поліції.

Окрім поліції, до пошуків Катерини Добродій долучилися небайдужі люди та військові 3-го полку. Аби знайти дівчинку використовували навіть безпілотники.

Мобільний телефон дівчинки поліцейські знайшли через дві доби на Старій Балашівці,  неподалік її будинку. Поки 12-річну Катерину Добродій з п’ятниці, 8 грудня, шукало усе місто, її мобільний увімкнувся у неділю, 10 грудня, о 4:25. Апарат знайшли на землі неподалік будинку Каті.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Тіло зниклої 12-річної школярки знайшли неподалік Кропивницького

Коментарі заборонені.