Важливо

Завтра радник Авакова прийматиме громадян у Кропивницькому

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко

У четвер, 30 листопада, з 11:00 до 12:00 радник Міністра, Голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко проводитиме особистий прийом громадян у Кропивницькому.

Про це Першій електронній повідомили у прес-службі поліції Кіровоградщини.

Прийом відбудеться за адресою: м. Кропивницький, вул. В.Чміленка, 41, Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Попередній запис та реєстрація проводиться 29 листопада до 18.00 за телефоном: (0522) 39-73-97, або у приймальні громадян в ГУНП області за адресою: м. Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, 41.


Нагадаємо, сервісний центр МВС переїжджає на вул. Юрія Бутусова – у приміщення Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області. На своє місце сервісний центр повернеться після реконструкції приміщення – його перероблятимуть відповідно до вимог сервісних центрів МВС нового зразка.

Зазначимо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 №889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» в Кіровоградській області створено регіональний сервісний центр МВС та територіальні сервісні центрирегіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області.

У оновлених сервісних центрах відкрили ряд вакансій адміністраторів. Для підбору кандидатів у організували спеціальні “курси”. І 24 травня п’ятнадцять випускників Програми стажування в сервісних центрах МВС Кіровоградської області отримали свої сертифікати про успішне проходження курсу. Аби заслужити сертифікати, стажери пройшли ряд тренінгів та декілька тижнів практичної роботи на своїх потенційних робочих місцях.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар