Важливо

У віддалених мікрорайонах Кропивницького планують відкрити комунальні аптеки

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У віддалених мікрорайонах Кропивницького планують відкрити міські комунальні аптечні заклади. З такою пропозицією до депутатів звернеться міська влада.

Про це сьогодні, 24 листопада, під час свого річного звіту, розповів міський голова Андрій Райкович.

Під час спілкування з кропивничанами до очільника міста звернулась голова квартального комітету №18 з Великої Балки:

“Я вас дуже прошу, допоможіть, будь ласка, відкрийте аптечний кіоск, якого на Балці немає вже 20 років. У нас немає аптек на Никанорівці, Масляниківці, Завадівці”.

У відповідь на це прохання Андрій Райкович пообіцяв ініціювати створення мережі комунальних аптек у віддалених мікрорайонах міста.

“Мені мої колеги – секретар міськради та мої заступники – підказали таку, можливо непопулярну, але правильну річ – створити комунальний аптечний заклад, і у віддалених мікрорайонах облаштувати міські комунальні аптеки. Ми будемо це впроваджувати і запропонуємо депутатам на розгляд.  Вони будуть планово збиткові, тому ми їх візьмемо на дотацію міської ради. Але ми паралельно звернемося і до власників комерційних аптек з проханням облаштувати аптеки у віддалених районах міста”, – пообіцяв очільник міста.

Також він додав, що це буде комплексна міська програма зі створення комунальних аптек.

Як міський голова Кропивницького звітував за другий рік роботи (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар