Важливо

Електротранс збільшить свій статутний капітал зі 100 грн до 149 365 000

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кропивницьке комунальне підприємство “Електротранс” змінить свій статутний капітал зі 100 грн до 149 365 000 грн.

Таке рішення сьогодні, 20 листопада, ухвалили члени виконавчого комітету.

Згідно з проектом рішення, зміни, які погодив виконком полягають у збільшенні розміру статутного капіталу підприємства до суми 149 365 000 грн. У першій редакції статуту КП “Електротранс”, статутний капітал підприємства становив 100 грн.

Після погодження виконкомом, це питання мають розглянути депутати міськради.

Статутний капітал — капітал акціонерного товариства, що утворюється з суми номінальної вартості всіх розміщених акцій товариства.

Нагадаємо, 22 березня виконком міськради погодив проект рішення “Про створення комунального підприємства “Електротранс”. Створили його для того, щоб прийняти у власність міста цілісно-майновий комплекс тролейбусного парку який раніше належав КП “Кіровограделектротранс”, і був незаконно переданий в аренду ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар