Важливо

Міська влада створила нове комунальне транспортне підприємство

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 22 березня, виконком міськради погодив проект рішення “Про створення комунального підприємства “Електротранс” Кіровоградської міської ради.

Створили його для того, щоб прийняти у власність міста цілісно-майновий комплекс тролейбусного парку який раніше належав КП “Кіровограделектротранс”, і був незаконно переданий в аренду ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія”.

“Після того, як депутати міськради затвердять статут новоствореного КП, і воно буде зареєстровано, ми розпочнемо повернення тролейбусного парку у комунальну власність міста”, – розповів кореспонденту Першої електронної газети начальник управління транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради Олександр Вергун.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар