Важливо

У Маловисківській громаді освятили храм Київського патріархату

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Днями в с. Паліївка Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області відбулось освячення новозбудованого сучасного храму святої Єлизавети Української Православної церкви Київського Патріархату.

Інформує сайт Маловисківської громади.

Чин освячення храму та Божественну літургію провів архієпископ Вишгородський Агапіт, керуючий справами УПЦ КП, у співслужінні архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора та єпископа Кропивницького і Голованівського Марка та інших православних священників. На освячення храму приїхали мешканці с. Паліївка, м. Мала  Виска, м. Бобринця та інших населених пунктів області.

В с.Паліївка Маловисківської громади освятили новий храм

Нагадаємо, що поділ на Київський та Московський патріархати існують в Україні здавна, та загострюватись ситуація почала із початком війни на Донбасі. Засилля УПЦ МП і пропаганда “руского міра” протистоять твердій проукраїнській позиції духовенства Київського патріархату. Де на Кіровоградщині є осередки УПЦ КП писала Перша електронна.

Відзначимо також, у пристосованому приміщення по вул. Євгена Маланюка у Кропивницькому вже багато років звершується служба УПЦ КП, але увесь цей час церква не має тут свого приміщення. У місті діє лише один невеличкий храм Київського патріархату – аж на селищі Гірничому. У 2009 році міськрада дала земельну ділянку і почалася підготовка до відбудови Петропавлівського храму – поряд із діючим пристосованим приміщенням. Збирали документи, готували проект, вирішували питання з кабелем, який проходить через територію. Зараз місце повністю готове для будівництва, але для цього потрібна ще не одна тисяча гривень

Поширити:

Залишити коментар:

коментар