Важливо

На Кіровоградщині за відсутність інформації забракували товарів на 55 тис. грн

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація

За півроку на Кіровоградщині під час перевірок забраковано товарів на 55,261 тис. грн за відсутності  необхідної інформації про продукцію.

Про це Першій електронній повідомив начальник  Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Вадим Волканов.

“Загалом у І півріччі 2017 року ми перевірили якість непродовольчих товарів на суму 1057,561 тис. грн. Це було дитяче та жіноче взуття, аксесуари (парасолі, дитячі гаманці, косметички), комп’ютерні мультимедійні стерео навушники, адаптер, стільниковий телефон, ноутбук, багатофункціональний принтер, картриджі, тонери, автомобілі та оливи моторні. У ході перевірок за відсутність необхідної інформації про продукцію забраковано товарів на суму 55,261 тис. грн”, – зазначив Вадим Волканов.

Нагадаємо, за півроку у Кропивницькому дотримання прав споживачів перевірили у п’яти суб’єктів господарювання, у трьох з яких виявили порушення. Це туристична фірма та два магазини. Споживачам надавалася неповна або недостовірна інформація про товари. Усі порушення власники виправили вчасно.

Окрім того, управління захисту прав споживачів провело 17 позапланових перевірок, 11 з яких – заклади харчування. Тут фахівці перевіряли наявність українського меню. Порушення законодавства не виявили.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар