Важливо

Неповнолітній олександрієць помер у лікарні після падіння з недобудови

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
зображення: google.com.ua/maps

В Олександрії унаслідок падіння з недобудови у мікрорайоні “Південний” загинув 17-річний хлопець. За інформацією з власних джерел, неповнолітній ймовірно скоїв самогубство через сварку з дівчиною.

Хлопця знайшли на території недобудови учора зранку, 13 вересня. Його доставили до лікарні, але медикам не вдалося врятувати його життя.

Цю інформацію “Олександрійським новинам” підтвердив начальник Олександрійського відділу поліції Сергій Котига.

Як стало відомо Першій електронній газеті з власних джерел, хлопця знайшов товариш. Днем раніше увечері хлопець бачив, як його друг прямував у напрямку цієї недобудови. В той же вечір він пішов його шукати, бо йому це здалося дивним, але не знайшов. А вже наступного ранку він знову пішов туди і знайшов свого друга травмованого. Хлопець викликав швидку допомогу, медики госпіталізували постраждалого, але в лікарні він помер.

За інформацією, напередодні загиблий посварився з дівчиною і можливо через це скоїв самогубство.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар