Важливо

Суд не повернув підприємству понад 420 га землі у Новоукраїнському районі

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Пройшовши всі кола судових інстанцій, прокуратура Кіровоградської області рядку упередила вибуття з державної власності земельних ділянок загальною площею понад 420 га.

Про це повідомляє начальник відділу прокуратури області Зоя Федунець.
«Відкрите акціонерне товариство намагалося у суді визнати право власності на 422,97 га земель на території Малотимошівської сільської ради Новоукраїнського району. Це і водойма, і болота, і лісові площі, і пасовища. З метою захисту інтересів держави прокуратура вступила у розгляд даної справи. У ході судового процесу прокурору вдалося повною мірою відстояти свою правову позицію щодо безпідставності заявлених позовних вимог. Господарський суд області відмовив товариству у визнані за ним права власності на спірні землі», – розповідає прокурор.
У подальшому позивачем вказані рішення суду були оскаржені у апеляційному та касаційному порядку. Однак, позиція судів залишилася незмінною, як наслідок земельні ділянки і надалі перебуватимуть у власності держави.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар