Важливо

Жінка, у якої в пологовому будинку стався викидень, декілька разів відмовлялася від госпіталізації – головлікар

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 6 липня, заступник міського голови Кропивницького Наталія Дзюба відвідала пологовий будинок №1 та перевірила обставини справи, за якою одній із пацієнток закладу не вдалося доносити і народити дитину, а сам випадок набув розголосу в електронних інформаційних ресурсах. Як виявилося, жінка мала ускладнення перебігу вагітності, але декілька разів відмовлялася від госпіталізації.

Нагадаємо, днями у Кропивницькому ширилася інформація, що чоловік породіллі звинувачує медиків у халатності, яка призвела до втрати немовля.

За результатами інспекції було встановлено, що жінка, у якої трапився викидень доставлена до пологового будинку машиною швидкої допомоги о 23.00 із діагнозом загрози переривання вагітності в 17 тижнів та кровотечі, повідомляє прес-служба міськради.

“Вагітній було призначено лікування, яке вона отримувала у повному обсязі, і яке здійснювалось за рахунок коштів медичного закладу, – зазначила головний лікар Людмила Романів. – Із анамнезу, жінка стала на облік 27 червня у жіночу консультацію №1 у 16 тижнів вагітності. Тоді ж було діагностовано загрозу переривання вагітності і видане направлення на госпіталізацію у стаціонар, від чого вагітна і її чоловік відмовились”.

За інформацією Людмили Романів, 30 червня жінка знову звернулась у консультацію зі скаргами на самопочуття. Крім загрози переривання вагітності цього разу їй також діагностували запальний процес. Але через чергову категоричну відмову від госпіталізації вагітній було призначено домашнє лікування. Та вже 3 липня стан жінки погіршився, і машиною швидкої допомоги вона була доправлена до пологового будинку у гінекологічне відділення, де їй була надана медична допомога у повному обсязі з метою збереження вагітності. На жаль, незважаючи на усі зусилля лікарів, на фоні запального процесу 5 липня у жінки стався викидень.

“Ситуація також була погіршена і тим, що вагітній ще у 5 тижнів під час ультразвукового обстеження було встановлено діагноз “передлежання плаценти”, що значно ускладнювало виношування, – підкреслила головний лікар. – У такому випадку лікарі рекомендують постільний режим та відсутність будь-яких фізичних навантажень. Але зважаючи на те, що у жінки двоє малолітніх дітей, один з яких ще навіть не ходить, їй важко було виконувати рекомендації лікарів”.

На даний момент пацієнтка перебуває на лікуванні у пологовому будинку №1 та, за словами головного лікаря, претензій до медичного персоналу ані вона, ані сім’я не мають.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар