Важливо

Сьогодні ввечері у Кропивницькому остаточно відновлять водопостачання

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Остаточне відновлення водопостачання у Кропивницькому попередньо планується сьогодні, 6 липня, після 21.00.

Про це Першій електронній повідомила директор ВКГ ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Валентина Давидчук.

За її словами, водопостачання правобережної частини міста сьогодні було відновлено з 7.00 до 10.00. По лівобережній частині – багатоповерхівки мікрорайону Новомиколаївки – з 7.00 до 10.00. Мікрорайон Полтавської та заводу Сегмент – з 6.00 до 8.00.

Водопостачання центральної частини міста, Великої Балки, Катранівки, Некрасівки та приватних будинків Новомиколаївки проводилось в нічний час самопливом зі зниженим тиском. Тому були перерви з подачею води.

Остаточне відновлення водопостачання по місту планується сьогодні, 6 липня, після 21.00.

Нагадаємо, 1 липня ввечері у Кропивницькому, Світловодську, Олександрії та Знам’янці було припинено постачання водиВнаслідок крадіжки кутника з опори напругою 150 кВ у м. Світловодську впала електроопора, яка живить насосні станції 1 і 2 підйому водогону ” Дніпро-Кіровоград”.

Ширилися чутки про те, що опора біля Світловодська, падіння якої стало причиною припинення водопостачання у 4 містах області, була пошкоджена ще місяць тому. Проте у “Кіровоградобленерго” спростували цю інформацію, опублікувавши фото поваленої споруди зі свіжими слідами порізів без ознак корозії. Як виявилося, крадії залишили чотири міста Кіровоградщини без води заради 700 гривень.

Водопостачання у Кропивницькому частково відновили учора, 4 липня. Протягом попередніх трьох діб у місті організували розвозку води, проте через недостатню кількість машин і безвідповідальність деяких містян у деякі райони машини не доїжали. Люди затримували машини і вибирати всю воду з цистерн, яка була запланована на декілька точок. А деякі кропивничани навіть примудрялися поливати городи підвезеною водою.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар