Важливо

До Кіровоградського обласного протитуберкульозного диспансеру приєднали три фтизіатричні заклади області

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото silske.org

Сьогодні, 23 червня, Кіровоградська обласна рада ухвалила рішення про припинення трьох обласних комунальних закладів фтизіатричної служби шляхом приєднання до комунального закладу “Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер”.

“За” проголосували 38 депутатів, повідомляє кореспондент Першої електронної.

Зокрема, згідно з проектом рішення, депутати припинили діяльність комунального закладу «Обласна туберкульозна лікарня»; комунального закладу «Благовіщенський протитуберкульозний диспансер»; комунального закладу «Новомиргородський протитуберкульозний диспансер».

Їх приєднають до комунального закладу «Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер» за умови забезпечення продовження дії трудових договорів з працівниками даних закладів, що припиняються, та заборони вивільнення працівників у зв’язку з процедурою припинення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар