Важливо

Інгульській шахті погодили гірничий відвід для продовження розробки родовища уранових руд поблизу Кропивницького

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: ukurier.gov.ua

Сьгодні, 23 червня, депутати Кіровоградської обласної ради погодили клопотання Інгульської шахти державного підприємства “Східний гірничо-збагачувальний комбінат” щодо отримання гірничого відводу для продовження розробки Мічурінського родовища уранових руд.

Клопотання підтримали 44 депутати, повідомляє кореспондент Першої електронної газети.

Депутати погодили відвід 79,1 га підземних надр.

Інгульська шахта, найбільша з уранових шахт України веде видобуток руди на Мічурінському та Центральному родовищах.

Нагадаємо, сьогодні, депутати також погодили отримання гірничого відводу для продовження розробки Східної рудної зони Центрального родовища. Раніше таке саме погодження дали і міські депутати.

Довідково: Мічурінське родовище уранових руд загальнодержавного значення знаходиться за 4 км на південний схід від Кропивницького, поблизу села Неопалимівка. Родовище було відкрите у 1964 році. Протяжність зруденіння по простяганню - 1000-1100 м, по падінню - 450 м. На даний момент переважна більшість запасів уранових руд відпрацьована.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар