Важливо

У Кропивницькому патрульні з 8 областей України пройшли тест на витривалість

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Інспектори з 8 областей України приїхали до Кропивницкого в рамках тренінгу підготовки патрульної поліції. Окрім посилених щодених тренувань, охоронці порядку встигли пройти «героїчні випробування», які мають назву «комплекс Мерфі». В їх основу входить серія дуже важких та інтенсивних вправ.

Про це повідомляє Патрульна поліція Кропивницького.

Випробування пройшли 16 патрульних з різних міст України, в тому числі і патрульні Кропивницького. У підсумку, кожному учаснику знадобилося не більше 40 хвилин.
За цей час патрульні мали пробігти 1,6 кілометрів, 100 разів підтягнутися, 200 разів віджатися, 300 разів присісти і на завершення знову пробігти 1,6 кілометрів.

Всі учасники тренінгу із випробуванням впоралися. Захід пройшов на території Управління патрульної поліції Кропивницького.

Тренування названо”Мерфі” на честь лейтенанта ВМС Майкла Мерфі, який був убитий під час військової операції в Афганістані 28 червня 2005 року. Йому було 29 років. Закінчивши Університет штату Пенсільванія в 1998 році, Мерфі відхилив пропозиції вступити до юридичної школи, замість цього вступив до лав ВМС США і став “морським піхотинцем” в липні 2002 року.

Мерфі посмертно нагородили Медаллю Пошани за мужність.

Комплекс вправ «Мерфі» відносять до найскладніших і виснажливіших тренувань, які здатні по-справжньому загартувати тіло і дух.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар