Важливо

У 2017 році на залізничних переїздах Кіровоградщини сталося три ДТП. Одна людина загинула

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

За 5 місяців 2017 року на переїздах, розташованих у межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «УЗ», зафіксовано 6 випадків дорожньо-транспортних пригод. Три з них сталися в межах Одеської та ще три у Кіровоградській області.

Про це повідомляє Перша електронна за інформацією від прес-центру регіональної філії “Одеська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”.

Внаслідок одного з ДТП, яке сталося 14 квітня 2017 року на переїзді на перегоні Цибулеве – Фундукліївка загинув водій мотоцикла, який, незважаючи на подачу звукових сигналів, виїхав у негабарат з правого боку від поїзда та був збитий електровозом. У решті випадків, на щастя, травмованих немає.

Зафіксовано випадок, коли водій легкового автомобілю в’їхав у правий бік поїзда, який рухався зі швидкістю 35 км/год.

Залізничники вкотре нагадують, що причинами ДТП є грубі порушення Правил дорожнього руху, поспішність і необачність водіїв автотранспортних засобів. Залізничні переїзди – це місця підвищеної небезпеки. Дорожньо-транcпортні події на залізничних переїздах можуть призвести до великої кількості постраждалих, пошкодження транспортних засобів, значних матеріальних збитків через тимчасове припинення руху на окремих дільницях залізниці.

Залізничники вкотре закликають водіїв автотранспорту бути уважним та обережними на залізничних переїздах, не ризикувати власним та чужим життям! Помилки водіїв на залізничному переїзді становлять серйозну загрозу, тому особиста відповідальність та суворе дотримання Правил дорожнього руху поблизу об’єктів залізничної інфраструктури є надзвичайно важливим!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар