Важливо

Теплові підприємства Кропивницького та Олександрії заборгували “Кіровоградгазу” 17 млн грн

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кропивницькі теплові підприємства ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» і КП «Теплоенергетик» разом з олександрійським КП «Теплокомуненерго» заборгували ВАТ «Кіровоградгаз» 17 млн грн.

Про це повідомляє Перша електронна за інформацією із сайту ВАТ «Кіровоградгаз».

Наприкінці травня трудовий колектив та профспілкова організація ВАТ «Кіровоградгаз» звернулись до міських голів та депутатів міських рад Кропивницького та Олександрії з проханням вжити заходів щодо покращення платіжної дисципліни підприємств теплокомуненерго. Станом на 15 травня 2017 р. Кіровоградське ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» заборгувало ВАТ «Кіровоградгаз» – 7 мільйонів 667 тисячі 141 гривень.

Кіровоградське КП «Теплоенергетик» на 22 травня в свою чергу заборгувало 5 мільйонів 614 тисячі 919 гривень. Борг Олександрійського КП «Теплокомуненерго» складає 3 мільйони 703 тисячі 887 гривень, за послуги розподілу природного газу.

В зверненні просили посприяти погашенню загальної суми 16 мільйонів 958 тисячі 947 гривень заборгованості перед ВАТ «Кіровоградгаз», що дасть змогу забезпечувати своєчасну виплату заробітної плати в повному обсязі.

Наразі колектив ВАТ «Кіровоградгаз» сподівається на розуміння з боку міської влади та прийняття оперативних заходів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар