Важливо

Облавтодор за понад 20 млн грн відремонтує дорогу від Олександрівки до межі Кіровоградської області

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

На відрізку дороги державного значення Н-01 Київ – Знам’янка (км 241+622 – км 244+647), від межі з Черкащиною до Олександрівки, після довгих років очікування дорожники проведуть поточний середній ремонт.

Про це повідомляє Перша електронна за інформацією прес-служби САД у Кіровоградській області.

У березні поточного року у системі державних закупівель Prozorro Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області виставила пропозицію на проведення поточного середнього ремонту відрізку державної дороги Київ – Знам’янка з очікуваною вартістю 24 мільйони 349 тисяч 969 гривень.

Про наміри виконати вказані роботи заявили п’ять потенційних підрядних організацій: ТОВ «СТ «Галактика», ТОВ «Автодор», ПАТ «Коммунтранс», ПП «Ефект» та ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» в особі ДП «Кіровоградський облавтодор». Втім, необхідні пакети документів подали не всі, тож «перегони» залишили «Коммунтранс» та «Ефект».

З пропозицією 20 мільйонів 80 тисяч гривень переможцем торгів став Кіровоградський облавтодор.

На разі тривають процеси оформлення відповідної документації та укладання договорів.

Нагадаємо, роботи на замовлення Служби автодоріг фінансуються з державного бюджету України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар