Важливо

У Кропивницкому новими знаками обладнали кругове перехрестя на Площі Дружби Народів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому встановили нові дорожні знаки на ще одному круговому перехресті – на перетині вул. Євгена Маланюка, Полтавської та Андрія Матвієнка. Відтепер там пріоритет мають ті автомобілі, які рухаються по колу.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Нагадаємо, після внесення змін до статті 41 Закону України “Про дорожній рух” (щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу), які Верховна Рада прийняла 4 квітня, у Кропивницькому виникла потреба встановлення додаткових дорожніх знаків, хоч законопроект і не передбачав цього.

Комісія з питань безпеки дорожнього руху визначилась із усіма дорожніми знаками, які будуть встановлені на перехрестях з круговим рухом, щоб урегулювати курсування транспорту відповідно вимог ПДД.

30 травня у Кропивницькому обладнали новими знаками преше кругове перехрестя – на перетині вул. Короленка, Толстого, Романа Шухевича та Олександрівського шоссе, біля аеропорту.

На перехресті на Площі Дружби Народів так само обладнають додаткові знаки 2.1. “Дати дорогу” та 4.10 “Круговий рух”, а також додадуть таблички 7.8. “Напрямок головної дороги”. Крім того, зі сторони вул. Євгена Маланюка та Полтавської встановлять знаки, які вказуватимуть напрям руху по смугах.

Схема руху на цьому круговому перехресті виглядає отак:

для перегляду зображення у повному розмірі натисніть СЮДИ
Поширити:

Залишити коментар:

коментар