Важливо

Фільм про вузькоколійку на Кіровоградщині показали в ефірі німецького телебачення

фото прес-центру регіональної філії «Одеська залізниця»

Німецька телерадіокомпанія Südwestrundfunk (SWR) презентувала черговий сезон випусків 30-хвилинної документальної передачі «EisenbahnRomantik» («Залізнична романтика») про найцікавіші залізничні маршрути з якого європейські глядачі дізналися про буденність одеських залізничників та життя біля од

нієї з трьох вузькоколійок України, а саме на ділянці Рудниця – Гайворон – Голованівськ.

Про це інформує прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

Зйомки документальної стрічки на українській колії німецькі журналісти проводили в жовтні минулого року. «Розпочали мандрівку з центральної частини України, з маленької провінційної залізничної станції Ладижин, що приблизно в 300 км на південь від Києва», – згадують автори передачі. До станції широкою колією знімальна група прибула пасажирським туристичним ретро-потягом. Далі за сюжетом мандрівка проходить по вузькій колії з Рудниці до Гайворона, на перетині Вінницької та Кіровоградської областей.

Автори передачі розповіли історію цієї ділянки, починаючи з її будівництва у 1947 році як складової системи вузькоколійної залізниці. Наразі частиною, що збереглася, організовано приміське пасажирське сполучення. До сюжету увійшли також деякі подробиці життя мешканців біля станції Бершадь та дивовижні краєвиди залізничного мосту через річку Південний Буг неподалік Гайворону.

По завершенню зйомок на Одеській магістралі група німецьких телевізійників вирушила до Коломиї нічним поїздом №136 Одеса – Чернівці, в якому журналісти поцікавилися про життя провідників та історіями пасажирів.

Додамо, телепередача «Eisenbahn Romantik» («Залізнична романтика») виробництва SWR виходить у світ з 1991 року. Безпосередньо, телерадіокомпанія SWR входить до складу Асоціації громадських телерадіомовних організацій Німеччини ARD та Європейської мовної спілки EBU. Зйомки телевізійногопроекту в Україні про поїздки залізницею проводилися з 9 по 15 жовтня 2016 року.

Місто вузькоколійок та диво-майстрів – “1+1” показав путівник по Кіровоградщині

Поширити:

Залишити коментар:

коментар