Важливо

Поліцейські Кіровоградщини посилять заходи безпеки на травневі свята та під час футболу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Поліцейські Кіровоградщини посилять заходи безпеки під час святкування Першотравня та проведення футбольного матчу у Кропивницькому.

Про це повідомляють в управлінні превентивної діяльності поліції Кіровоградської області.

У кількох населених пунктах області 1 травня заплановано проведення 6 масових заходів. За попередніми даними, участь у них візьмуть близько 2 тисяч громадян. У зв’язку з цим, працівники поліції забезпечуватимуть охорону правопорядку.

Крім того, 29 квітня о 14.00 в обласному центрі у рамках проведення Чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги відбудеться матч між ФК “Зірка” (м. Кропивницький) та ФК “Карпати” (м. Львів).
На гру завітають близько 4 тисяч глядачів. До охорони публічного порядку буде задіяно майже 190 поліцейських.

Працівники поліції звертаються до громадян із проханням не допускати порушень порядку, а також виявляти пильність, особливо у місцях масового перебування людей. Якщо ви помітили залишені без нагляду речі, підозрілі предмети чи осіб, поведінка яких викликає підозру щодо можливого вчинення ними протиправних дій, негайно інформуйте про це органи поліції за номером «102».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар