Важливо

На “Нейгаузівські зустрічі” у Кропивницький приїхали піаністи з Німеччини

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Учора, 12 квітня, у Кіровоградському музичному училищі відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Нейгаузівські музичні зустрічі».

Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

У цьогорічному ХVІІ Всеукраїнському конкурсі «Нейгаузівські музичні зустрічі» візьмуть участь близько 60 піаністів із міста Києва, з Донецької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей, а також з Німеччини.

У вітальному слові до учасників музичного фестивалю, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко побажав їм творчого натхнення, вдалих виступів і нових перемог.

Під час конкурсу, що проходитиме з 11 по 14 квітня, відбудеться презентація відеопроекту «Мій Нейгауз» та концерт за участі заслуженого артиста України Юрія Кота і лауреата міжнародних конкурсів Ірини Алексійчук.

На завершення відбудеться концерт і нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу молодих піаністів.
Нагадаємо, конкурс був започаткований у 1988 році – до столітнього ювілею нашого земляка, великого піаніста і педагога Генріха Нейгауза. «Нейгаузівські музичні зустрічі» – це не лише вшанування пам’яті про видатного піаніста Генріха Нейгауза, це – збереження найкращих традицій виконавської культури та педагогічного досвіду, а для талановитої молоді – важливий крок на шляху до здійснення мрій.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар