Важливо

Олександрійці влаштували погоню за сусідом, який намагався вивезти сміття в зелену зону

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Начальник спецінспекції (зліва) фіксує порушення. Фото: Микола Гулак

Мешканці приватного сектора в Заводському мікрорайоні Олександрії не дали сусідові забруднити навколишнє середовище. За чоловіком, який намагався вивезти сміття в зелену зону, влаштували погоню сьогодні, 17 березня.

Про це Моїй Олександрії розповів один з учасників “полювання” Микола Гулак.

За його словами, спочатку сусід намагався вивезти сміття на територію лісництва. Але там його наполохали лісники. Після цього порушник поїхав через Лису гору в бік аеродрому і висипав сміття там.

Пильні сусіди викликали начальника спецінспекції і зафіксували порушення на відео. Прибулий керівник інспекції Дмитро Могильний склав протокол. Порушнику загрожує адміністративна відповідальність.

“Звертаюся до мешканців приватного сектора, будьте людьми і не перетворюйте нашу красиву природу на смітник”, – пояснив Гулак дії проти сусіда.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар