Важливо

На Кіровоградщині відкриється центр компетенції ProZorro

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© Новинарня

Кіровоградщина стане одним з 12 регіонів України де буде створено постійно діючі Центри компетенцій ProZorro.

Про це повідомляє сайт Державного підприємства “ПРОЗОРРО”.

Регіональним координатором Центру компетенцій ProZorro на Кіровоградщині буде журналіст та громадський активіст з Кропивницького Павло Лісниченко.

Державне підприємство “Прозорро” за підтримки міжнародного фонду “Відродження”, Transparency International Україна проектів USAIDUK aid та Фонду Євразія “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” розпочали навчальну програму з закупівель для регіональних координаторів. Участь у спеціальному дводенном інтенсиві взяли дванадцять громадських активістів, які були відібрані з понад 70 фахівців в публічних закупівлях.

Навчальна програма спрямована на поглиблення знань в сфері публічних закупівель, необхідних для організації центрів компетенцій ProZorro в регіонах. Для того, щоб пройти відбір, кандидати повинні були мати достатній досвід тренерської роботи, розуміти принципи і процедури системи ProZorro, а також добре орієнтуватись в профільному законодавстві.

Координатори будуть допомагати у вирішенні проблемних питань пов’язаних з проведенням процедур закупівель, навчанням, моніторингом закупівель, а також забезпечуватимуть якісний зворотній зв’язок для вдосконалення та розвитку електронної системи і реформ в цілому.

Як зазначив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, навчання є запорукою успішного розвитку реформи публічних закупівель.

“Минулого року ми проводили масові навчальні заходи по всій Україні. Представники команди ProZorro провели тренінги в кожному з регіонів мінімум 3-5 разів. Цього року ми окрему увагу приділяємо підготовці тренерів і консультантів – тих людей, які допоможуть створити регіональні центри компетенції і забезпечити необхідну експертизу для всіх користувачів системи”, – підкреслив Максим Нефьодов.

Контакти регіональних координаторів: https://goo.gl/6107kC.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар