Важливо

Головний поліцейський Кіровоградщини придбав собі позашляховик у сім разів дешевше його ринкової вартості

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Toyota Land Cruiser Prado 2006 року випуску / скріншот з відео

Очільник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Сергій Кондрашенко 31 грудня 2016 року придбав собі автомобіль Toyota Land Cruiser 2006 року випуску за 45 тисяч гривень.

Відповідну інформацію розміщено в декларації головного поліцейського Кіровоградщини за 2016 рік, пише Центр медіарозслідувань “Прозоро”.

Разом з тим, вартість авто Toyota Land Cruiser 2006 року випуску, за даними порталу auto.ria.com коливається, залежно від стану та модифікації, від 13 до 49,5 тисяч доларів США. Відповідно, керівник поліції області придбав авто у 7 разів дешевше від його ринкової вартості на даний момент.

кондрашенко

Окрім того, цього ж дня у власності дружини головного поліцейського Кіровоградщини з’явився Nissan juke 2012 року випуску. У самій декларації дружина Сергія Кондрашенка не вказала вартість покупки, однак в розділі “Видатки та правочини суб’єкта декларування” за звітний період указано дві покупки рухомого майна – на 45 та 50 тисяч гривень. Логічно було б припустити, що 50 тисяч в декларації коштує саме авто дружини. Ціна на ринку на Nissan juke 2012 року випуску починається з 11,8 тисяч доларів.

У 2016 року Сергій Кондрашенко значно збільшив свої статки: у декларації головного поліцейського області з’явилися 2 квартири, та дві земельні ділянки в Кропивницькому, а також земельна ділянка в с.Цвітне Олександрівського району. Зарплатня Сергія Кондрашенка у 2016 році становила 260 тис. 411 грн. Дохід дружини поліцейського торік склав 387 тис. 960 грн з урахуванням пенсії, страхових виплат та доходу від відчуження майна.

Минулорічна декларація Сергія Кондрашенка виглядає значно скромнішою: житловий будинок у Кропивницькому на 98м2 та Мазда СХ-9 у власності дружини, 181,2 тисячі зарпалти у Кондрашенка та 78,9 тисяч зарплати у дружини.

Цікаво, що квартира площею 64,41 м2 у дружини, земельна діляна 708м2 у Кропивницькому в Сергія Кондрашенка та два авто (у дружини та у самого поліцейського) з’явилися в один день – 31 грудня 2016, тобто у суботу напередодні нового року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до Головний поліцейський Кіровоградщини придбав собі позашляховик у сім разів дешевше його ринкової вартості

  1. Ран1ше м1л1ц1я таких статк1в не мала, а зараз пол1ц1я живе на широку ногу.

  2. От якраз все придбано як “міліціонером”…

  3. Я би відкупив, не продає?Ще тисяч 5 гр. дам поверх, як компенсацію за інфляцію.

Коментарі заборонені.