Важливо

Депутати Кіровоградської облради ліквідували комунальне підприємство

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 31 січня, депутати Кіровоградської обласної ради підтримали проект рішення “Про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, рух коштів на їх рахунках та перспективи роботи у 2017 році”, згідно якого ліквідували КП «Кіровоградський науковий технічно-лабораторний центр спеціальних видів робіт у будівництві».

Депутати вирішили:

Припинити юридичну особу – комунальне підприємство «Кіровоградський науковий технічно-лабораторний центр спеціальних видів робіт у будівництві» шляхом його приєднання до комунального підприємства «Регіональний центр розвитку послуг».

Доручити голові обласної ради забезпечити проведення в установленому порядку припинення комунального підприємства «Кіровоградський науковий технічно-лабораторний центр спеціальних видів робіт у будівництві», у тому числі: призначити голову відповідної комісії з припинення та затвердити її склад, встановити порядок і визначити строки проведення припинення й джерела фінансування організаційного забезпечення даного припинення, затвердження передавального акту, а також строк для заяви претензій кредиторами тощо.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань власності.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар