Важливо

Прокуратура Кіровоградщини передала до суду справу про доведення до банкрутства ДП “Червоний землероб”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото knau.kharkov.ua

За процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області слідчими СУ ГУ Національної поліції в області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо протиправних дій колишнього директора державного підприємства «Дослідне господарство «Червоний землероб».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Слідством встановлено, що обвинувачений, перебуваючи на посаді директора зазначеного підприємства, у період з 2010 по 2013 роки уклав ряд протиправних та економічно необґрунтованих договорів позик з фізичними особами на суму понад 3,1 млн грн без погодження та інформування Національної академії аграрних наук України. Вказаними діями фігурант кримінального провадження довів держпідприємство до банкрутства.

Наразі, обвинувальний акт відносно колишнього директора за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 219 (доведення до банкрутства) Кримінального кодексу України скеровано до Бобринецького районного суду.    

Поширити:

Залишити коментар:

коментар