Важливо

Третейському судді з Олександрії, який насмерть збив 9-річну дівчинку, збільшили термін ув’язнення

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Прокуратура Кіровоградської області у суді апеляційної інстанції відстояла свою принципову позицію щодо призначення суворішого покарання для третейського судді, винуватця смертельної дорожньо-транспортної пригоди, що сталась 23 червня 2015 року у м. Олександрія.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.
Зокрема, за послідовної позиції прокуратури апеляційним судом області вказаній особі призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).
Як повідомлялося раніше, судом першої інстанції обвинуваченого було засуджено до 5 років позбавлення волі.
Нагадаємо, третейський суддя Максим Горовецький, керуючи транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, вилетів на тротуар, де збив дідуся з десятирічним онуком та восьмирічну дівчинку, яка від отриманих тілесних ушкоджень померла дорогою до лікарні.
2a5cefbfc86ebd5c08b7ec34d62c9f43-full
Поширити:

Залишити коментар:

коментар