Важливо

Донька загиблого героя-прикордонника з Кропивницького постала в образі янгола на унікальній колекційній марці

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Києві, 29 грудня, за підтримки благодійних фондів та за участі громадських активістів й волонтерів відбулася презентація унікальної колекційної марки, створеної на честь воїнів, які загинули на сході України.

Зокрема, на ній зображені герої Андрій Матвієнко, Олег Сидор, Сергій Табала, Євген Лоскот, Георгій Тороповський, Ігор Гольченко, Сергій Свищ, Ігор Брановицький і Микола Колосовський.

Презентована українській спільноті марка народилася завдяки ідеї волонтера Володимира Мащака та тернопільського митця Андрія Говди. Вона увіковічнює пам’ять полеглих у боротьбі за незалежність України. В образі дівчинки-ангела на марці зображена маленька Олександра – донька відважного героя-прикордонника Андрія Матвієнка з Кропивницького.

Тато дівчинки проходив службу в Донецькому прикордонному загоні та загинув у серпні 2014 року. Ціною власного життя прикордонник врятував десятки українських побратимів.

На презентації серед запрошених близьких та рідних загиблих були присутні і дівчинка Олександра разом з мамою Іриною. Також долучилися до заходу військовослужбовці Держприкордонслужби України, які добре пам’ятають подвиг свого товариша молодшого сержанта Андрія Матвієнка.

Як зазначив автор ідеї Володимир Мащак, марка створена для увіковічення пам’яті полеглих у боротьбі за волю України, для карбування спомину про їхній внесок в історію нашої держави, а зображені на марці герої уособлюють усіх загиблих українських воїнів.

Під час заходу маленька Олександра разом з мамою, українським філателістом Андрієм Пилюхом та організаторами своєрідно запустили марку в обіг – поставивши на ній печатку. Всі сподіваються, що вона нагадуватиме людям про відважних українських захисників не лише на території нашої держави, а й за її межами.

за матеріалами сайту Держприкордонслужби України
Поширити:

Залишити коментар:

коментар