![15194365_123674371451134_2105297827375449254_o](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/11/15194365_123674371451134_2105297827375449254_o-678x381.jpg)
Днями письменниця з Кіровоградщини Лариса Ніцой презентувала свою книгу “Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку” у с. Шевченково на Черкащині.
Про це Лариса Ніцой написала на своїй сторінці у ФБ.
“Побувала в школі-інтернаті для обдарованих дітей с.Шевченкове (те, що було Кирилівкою). Мене вразили діти. Начитані і розумні. Це не бідний-нещасний-інтернат-знедолені-діти. Це ОГО-ГО інтернат для талановитих дітей! Тепло, чисто, смачно пахне булочками)) І діти з розумними очима, комунікабельні, допитливі. Не соромляться задавати питання, не соромляться висловлюватися. І я ж прекрасно розумію, чия це заслуга – ВЧИТЕЛІВ”, – написала Лариса Ніцой.