Екостайл звітує про переробку ялинок і дякує кропивничанам

Понад місяць тому компанія ‘Екостайл’ спільно з управлінням ЖКГ і комунальними підприємствами міста запустила проєкт збору і утилізації новорічних ялинок. Підприємство дякує містянам, які долучилися, за екологічну свідомість.

Про це інформує Перша електронна газета з посиланням на Facebook-сторінку ‘Екостайл’.

‘Нам вдалося досягти бажаного результату! Ще в грудні 2022 року ми поставили перед собою чітку мету – чисте та охайне місто після свят. Без ялинкових звалищ. І кінцеву дату втілення «ялинкового» проєкту – 31 січня.

Тоді ж «Екостайл» створив інтерактивну мапу пунктів прийому різних видів відходів, позначивши на ній і місця збору ялинок. Паралельно ми максимально інформували жителів міста про те, що новорічні деревця варто залишати поряд з контейнерними майданчиками саме з 15 по 30 січня. І просили – «ТІЛЬКИ НЕ В КОНТЕЙНЕР». І це спрацювало!’ – розповідають на підприємстві і дякують людям за відповідальність.

Більшість жителів Кропивницького після свят залишили свої ялинки у встановлених для цього місцях у визначені дні.

Загалом, цього року кропивничани менше купували новорічні ялинки та сосни. А мешканці приватного сектору самостійно забирали їх з контейнерних майданчиків для опалення своїх домівок. Решту ж (незначну кількість) дерев «Екостайл» переробив на щепу, яка буде використана для сільськогосподарських потреб.

Читайте також: Кропивницький «Екостайл» виграв грант. Що зміниться

Поширити:

Залишити коментар:

коментар